שיווק דיגיטלי בכל הזירות

לא פעם, אנשים דורשים שירות קידום באינטרנט מאוד ספציפי (כמו למשל מקרה בו לקוח מבקש קידום בפייסבוק), כאשר המציאות בכלל מכתיבה כי יש לפרסם בזירות נוספות ו\או אחרות. שיווק דיגיטלי צריך להיעשות רק לאחר אבחון של העסק שלכם, של המוצר והשירות.

בואו נדבר שיווקית. שיווק דיגיטלי זה ביטוי מאוד נרחב. התחום של שיווק באינטרנט עד כדי כך רחב, עד כי לפעמים נדמה כאילו אין לזה סוף. והאמת? איפשהו, זה נכון, מפני שכל הזמן מומצאות שיטות חדשות ודרכים מגניבות ליצור תהליכים מוצלחים של קידום אתרים, שיווק דיגיטלי בפלטפורמות החברתיות שמוביל לנסיקה בעסק ועוד. בדרך כלל, אנשים לא מודעים לכלל הכלים והאמצעים הטכנולוגיים שעומדים לרשותם של מקדמי אתרים מקצועיים. מקדם אתרים מומלץ, הוא אדם המבין קמפיין שיווקי, חי שיווק באינטרנט ונושם מיתוג באינטרנט. אז היכן מתחילים כאשר רוצים לשווק באינטרנט? 

קידום אורגני או ישר קידום ממומן? אולי שיווק בפייסבוק?

אחד מביטויי החיפוש הלוהטים בגוגל, הוא קמפיין ממומן בפייסבוק. לא סתם, אנשים בוחרים למתג את עצמם בפייסבוק, היות ומדובר בפלטפורמה שנמצאת בוורידים של כולנו כבר. שיווק באינטרנט חייב לכלול היבטים שונים ומשתנים של העסק שלכם, של אתר האינטרנט, של דפי הנחיתה, עמוד הפייסבוק, עמוד האינסטגרם , הקמפיינים ועוד.

יחד עם כך שמדובר בתחום מאוד רחב (השיווק בעולם הדיגיטל), כשבוחרים חברת שיווק דיגיטלי מומלצת ומקצועית, כל התהליך נעשה הרבה יותר פשוט. חברת שיווק וקידום תדע כיצד לנתב את הקמפיינים הפרסומיים למקומות הנכונים. כשמתחילים תהליך מיתוג באינטרנט ושיווק, חובה לבדוק את מיקומי המתחרים שלכם בתוצאות החיפוש, את מה שהוביל אותם להיות במיקומים נמוכים או גבוהים ועוד. אין מה לעשות, זה עולם של אוקיינוס דיגיטלי והמתחרים הם רבים, כך שתמיד חובה לבדוק מה המתחרים שלכם עושים, וכדאי לעשות את זה יחד עם חברת קידום אתרים ושיווק מומלצת. יחד עם חברת דיגיטלז, תוכלו לקרוא נכון את המפה השיווקית הרלוונטית לכם.

יצירת קשר