קידום ממומן בגוגל לגבהים חדשים בעסק

די, הגיע הזמן פשוט להפסיק לבזבז את הכספים לחינם. יש כמה דברים שכדאי לכם לזכור לגבי קידום אורגני, קידום ממומן בגוגל, בניית האתר באופן נכון ועוד. במקרים רבים, אנשים בוחרים להתחיל קידום ממומן מבלי לוודא נושאים חשובים אחרים גם.

קידום ממומן עשוי להיות בדיוק מה שהעסק שלכם צריך, אך חובה תמיד לבדוק לא מעט נושאים נלווים, כמו למשל נושאי קידום אורגני, תגי מטא באתר, תגיות קורקטיות, שימוש בסכמות (SCHEMA), אופטימיזציה נכונה של האתר, יצירת דפים הנטענים במהירות (זמני טעינה של דפים משפיעים על קידום אתרים) ועוד רבות. קידום ממומן בגוגל, לפני כל אלו, עשוי להיות טעות אחת שלמה, ויקרה. כשמדברים שיווק דיגיטלי, מדברים כסף. אין ספק כי התהליכים הללו מורכבים ויקרים, ועל כן יש לבחור בחברת קידום אתרים מקצועית שתהיה מסוגלת לספק לכם את כל סוגי השירותים הנלווים לנושאי קידום ממומן. יחד עם זאת ולגמרי לא מנגד, במקרים מסוימים מומלץ מאוד פשוט לבנות דף נחיתה ולקדם אותו בעזרת קידום ממומן. בניית דפי נחיתה לפעמים זה כל מה שהעסק שלכם צריך, היות ודפי נחיתה בעצם מספקים מידע מאוד קונקרטי ונקודתי, כזה אשר עשוי להוביל להנעה לפעולה בסופו של דבר. אז איפה בכלל מתחילים?

האתר תקין? אור ירוק על קמפיין ממומן בגוגל!

מתנצלים על הסלנג הבוטה, אבל פרסום ממומן בגוגל זו ה-דרך "להביא אותה" בתוצאות. על ידי שיווק ממומן בגוגל, אתם בעצם מבטיחים את ההימצאות שלכם בראשית הדפים של תוצאות החיפוש. הקהל שייחשף למודעות שלכם, זה סוג של "קהל שבוי", היות ומדובר בגולשים שמחפשים את השירות שלכם ספציפית. אין ספק כי מדובר באופציה נפלאה עבור הגברת יחסי המרה באתר (יחסי המרה – לגרום לאנשים לבצע פעולות באתר שלכם).

ניתן להגביר בקלות אחוזי מכירות באתר, וכל מה שצריך לעשות זה קודם לבדוק מספר דברים – לפני שמתחילים קמפיינים ממומנים בגוגל. האם האתר עבר את האופטימיזציה הראויה? האם הדף נטען מספיק מהר? אם מדובר בדף אינטרנט מאוד כבד, יש סיכוי שאתם תגרמו לנטישת הגולש מבעוד מועד ולפני ביצוע כל פעולה כזאת או אחרת. אתם חייבים לעצמכם דבר אחד בלבד – לאתר ONE STOP SHOP . חברת דיגיטלז היא חברת השיווק הדיגיטלי שאנשים בוחרים בה, כשהם מחפשים 100% פתרונות במקום אחד.

חברת דיגיטלז תוודא את כל הפרטים הרלוונטיים לפני שהיא תתחיל עבורכם קמפיין שיווק ממומן בגוגל.  אנחנו בחיים לא נזרוק אתכם לאוקיינוס הדיגיטלי, לפני שהאתר שלכם יידע לשחות כמו שחיין אולימפי. האתר מצויד בכל הכלים בשביל שיווק ממומן? קדימה, אור ירוק. שימו לב, החברה גם תשתמש בכלים טכנולוגיים ותוכנות המיועדות למנוע התעללות של מתחרים במודעות שלכם. לא פעם, מתחרים מקליקים על מודעות שלכם בכדי להזיק לקמפיין, ואנחנו נשתמש בכלים החוסמים את הכתובות של בריונים כאלו

יצירת קשר