ניהול דף פייסבוק עסקי

הגיוני שלא יהיה לכם זמן לפרסם פוסטים באופן שוטף, להגיב ללקוחות, לענות לדורשי שירותים ולמתעניינים, להוציא מבצעים בפלטפורמות החברתיות ועוד. אתם גם ככה עמוסים, תנו לנו לטפל בכל מה שקשור לניהול דף הפייסבוק שלכם, לניהול המודעות, פרסומן ועוד.

קרא עוד..

ניהול עמוד אינסטגרם

ניהול עמודי אינסטגרם הוא ממש הכרחי בעולמנו. כיום, אם אתם פונים לקהל יעד צעיר, אתם חייבים להעלות סטורי מוצלח ולהכיר בחשיבות של ניהול דף אינסטגרם. מה שנקרא, עולמנו הוא "סטורי" אחד גדול. אגב, אינסטגרם היא פלטפורמת שיווק מעולה לא רק עבור בני נוער.

קרא עוד..

קידום ממומן בגוגל

לאחר שנוודא כי אתם סגורים מכל הבחינות בנושאי קידום אורגני באתר, אנחנו נדאג גם לענייני קידום ממומן בגוגל. פרסום ממומן זו ה-דרך להפגיז בנוכחות השיווקית. לאחר שתופיעו בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש, יהיה עליכם רק לסגור את העסקה.

קרא עוד..

בניית אתרים

בסופו של דבר ובתחילתו, האתר שלכם הוא הפנים של העסק. אנחנו כאן בכדי לעשות אתכם כמה שיותר אטרקטיביים וממגנטים. בניית אתרים בנוסחה מנצחת. איך? מבינים את הלקוח, את העסק ואת הקהל הפוטנציאלי לעומק.

קרא עוד..

בניית דפי נחיתה

וואו, כמה שזה חשוב! דף נחיתה חייב להיות ממוקד וממגנט, אחרת הוא תפספסו הפואנטה. בעזרת דפי נחיתה מקצועיים, מעוצבים וחדים אנחנו נדוג עבורכם כמה שיותר לקוחות.

קרא עוד..

שיווק דיגיטלי

אצלנו, פרסום ושיווק באינטרנט נעשים תוך כדי שאנחנו מוודאים בדיוק אילו דרכים מתאימות לכם, ואילו שיטות שיווק באינטרנט פחות. נעשה הכול בכדי לקדם אתכם דיגיטלית מבלי לבזבז זמן יקר.

קרא עוד..

יצירת קשר