22
אוג

שיווק אינסטגרם נכון שייקח את העסק למעלה

בעוד שחלקנו עדיין מנסה לפענח את מסתורי גוגל ודרכי השיווק בו, חלקנו האחר כבר ממוקצע רבות בכל מה שקשור לנושאי שיווק באינסטגרם, הרצת קמפיינים בפייסבוק ועוד. אינסטגרם עשויה להיות הפלטפורמה המדויקת ביותר עבור הקמפיין שלכם, בואו נבין מדוע ובמה כדאי להתמקד.

אם אתם מתכננים לפרסם באינסטגרם ולמקד את השיווק שלכם בפלטפורמה הזו, קודם כל כדאי שתזכרו שההמלצה היא חלוקה הביצים בסלים השונים. מה ז"א? ז"א שעליכם לחשוב אילו עוד פלטפורמות עשויות להתאים לקמפיינים שלכם, מלבד פלטפורמת אינסטגרם. אבל בכל זאת, בואו נדבר כרגע על אינסטוש. אחד הטיפים הראשונים והחשובים, טמון בנושא התפוצה שלכם. אם אתם נוהגים לאסוף לידים וליידע את הלקוחות על מבצעים שונים, מצוין! אם לא, כדאי להתחיל לצבור רשימת תפוצה, או לפחות להסתייע בחברות המספקות לכם אפשרויות שונות ליצור קשרים עם לקוחות פוטנציאליים. במילים אחרות, ישנן חברות המספקות (בתשלום) רשימות תפוצות לגיוס לקוחות. בשורה התחתונה, אל תשתמשו אך ורק באינסטגרם בכדי להעביר מידע ומבצעים ללקוחות שלכם. הואילו גם להשתמש בתיבת הדואר האלקטרוני או במסרונים והתקשרות אישית.

טיפים לשיווק באינסטגרם | פרסום אינסטגרם

תמיד כדאי לזכור שאנשים לא אוהבים לעבוד קשה. ככל שתקלו עליהם את מלאכת השיתוף, כך תגבירו את השיתוף באמת. הוסיפו לאתר האינטרנט שלכם לחצן שיתוף באינסטגרם, מה שיקל על קהל הלקוחות שלכם לשתף מבצעים חשובים.

נוסף על לחצני שיתוף לאינסטגרם, כדאי תמיד גם להוסיף חתימת E MAIL הכוללת משהו בנוסח "באינסטגרם תמיד תוכלו למצוא מבצעים לוהטים שלנו". בימינו, חשוב מאוד לייצר לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק. כרטיסי ביקור דיגיטליים זו אופציה נהדרת ולא יקרה עבור שיתוף המידע שלכם, שם גם תוכלו לשים קישור לאינסטגרם. כרטיסי ביקור דיגיטליים מועברים בWHATSAPP- בקלות, באי מייל ובכל מקום אחר שניתן להטמיע בו לינק.

תייעדו מבצעים והנחות לעוקבי האינסטגרם שלכם

מומלץ לייעד מבצעים מיוחדים הפונים לקהל הלקוחות שלכם באינסטגרם. ככה, תוכלו גם לדעת מה הכמות של הלקוחות המגיעים דרך פלטפורמה זו, אילו לקוחות מגיעים דרך פרסום במקומות אחרים ועוד. כידוע, מומלץ תמיד, בזמן אמת ותוך כדי הקמפיינים עצמם, לבדוק את היעילות של השיווק. הוסיפו מבצעים מיוחדים לעוקבי האינסטוש וככה תוכלו לדעת מי מגיע משם.

הקפידו על פרסום סוטרי מדי פעם, על פרסומים רלוונטיים לתחום שלכם, ולעולם אל תיכנסו לכל מיני שיחות אישיות, שיחות פוליטיות ו\או ויכוחים כאלו או אחרים. דף האינסטגרם הוא הפנים של העסק. אין לך זמן לשמור על מוניטין גבוה? חברת ניהול דפי אינסטגרם עשויות להיות המענה עבורכם. ניהול דף אינסטגרם זו מלאכה שיש לבצע כמו שצריך, או שפשוט לא ניגשים לזה בכלל. במקרים מסוימים, אפילו נזק יכול להיגרם לעסק אם הפרסום לא נעשה נכון.

אין תגובות

השאר תגובה

Your email address will not be published. Required fields are marked *

יצירת קשר